Urszula Witkowska – sesja lifestyle w Olsztynie

Domowe zacisze, ukochane cztery kąty, w których czujesz się swobodnie i które wypełnia ta największa magia świata… miłość i bezpieczeństwo – to również wspaniałe miejsce na sesję 🙂
A to konkretnie mieszkanie w jednej z olsztyńskich kamienic, do którego dziś Was zapraszam jest mi szczególnie bliskie. Odwiedzam je, gdy tylko mogę, by odpocząć, pobyć z przyjaciółmi i nałapać inspiracji.
Tym razem podczas takiego właśnie weekendu w Olsztynie udało się też zrobić sporo zdjęć.

Urszula i Damian, mieszkańcy Kamienicy z Wieżyczką są miłośnikami zwierząt i książek, co widać gołym okiem – wystarczy przekroczyć próg ich mieszkania.
Ula od kilku lat zawodowo uczy sztuczną inteligencje (ang. Artificial Intelligence) czytać – pracuje w zespole badawczym, który realizuje projekt naukowy wsparty przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju i wraz z zespołem pracuje nad pełnotekstową analizą książek, by AI mogła podpowiadać jak najcelniej dobrane tytuły do preferencji czytelnika czy wyszukiwać perełki wśród książek niszowych.
Ula przez długi czas prowadziła też blog o książkach i codzienności pod nazwą Pełen Zlew.
Przez ostatnie lata pochłonęła ją praca przy projekcie i blogowanie zarzuciła. Z wiarygodnych źródeł wiem, że ma w planach powrót! 🙂
Jest też recenzentką Magazynu Literackiego Książki, a do szuflady pisze opowiadania. Pracuje też nad powieścią. Jest autorką książki dla dzieci „Czytuś odkrywa tajemnice! Skąd się biorą książki?”.
Ponieważ uwielbia zieleń i czerń, podczas naszej sesji nie mogło zabraknąć tych kolorów. Miłego oglądania! 🙂

2 Replies to “Urszula Witkowska – sesja lifestyle w Olsztynie”

  1. Cudowne zdjęcia!
    Modelka i Model normalnie do serca przytul 🙂
    Pozdrawiam znajomego Ulki i Damiana 🙂
    Alicja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *