OPINIE


„Niedawno otrzymaliśmy zdjęcia ze ślubu i sesji, są piękne! Było na nie warto czekać każdy dzień – kadry są naturalne, świetnie uchwycone momenty i spojrzenia. Widać emocje. Zdjęcia otrzymaliśmy w drewnianym pudełku, którego zapach wypełnił nasze całe mieszkanie. Oglądając zdjęcia wróciły emocje z dnia ślubu. Niesamowita pamiątka – polecamy ❤️”
AGNIESZKA I PIOTR, reportaż i sesja ślubna

„Przepiękne zdjęcia i profesjonalne podejście Przemka to powody, dla których bez cienia wątpliwości polecamy kontakt i skorzystanie z jego oferty wszystkim, którzy poszukują Fotografa do uwiecznienia najważniejszych chwil w życiu! Jesteśmy zachwyceni reportażem ślubnym, który dla nas wykonał, przenikając po sali niczym kot, nie rzucając się w oczy, co zaowocowało masą wspaniałych ujęć oraz niezwykle naturalną
a jednocześnie magiczną sesją plenerową. Do tego Przemek zaskoczył nas ekspresowym czasem realizacji całego zlecenia oraz kunsztownie przygotowanymi pakietami zdjęć dla najbliższych – jeszcze raz dziękujemy!”
ANNA-MARIA I PATRYK, reportaż ślubny

„Chciałabym napisać kilka ciepłych słów o Szalonym Aparacie, czyli o Przemku! To wirtuoz obiektywu, posiadający spostrzegawcze oko, które jest czułe na detale i otaczające piękno. Spotkaliśmy się pierwszy raz na sesji rodzinnej. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania – dbałość o szczegóły, troska o każdy element, wsparcie i wyrozumiałość w przypadku wstydliwych modeli, cierpliwość dla najbardziej wymagających dzieciaczków! Często myślę, że Przemek widzi więcej niż przeciętny człowiek. Ma niezwykły talent do utrwalenia na zdjęciu najbardziej ulotnych chwil, gestów, spojrzeń i uśmiechów. Każdy powinien mieć pamiątkę w postaci zdjęć autorstwa Szalonego Aparatu! Ja na pewno wrócę.”
KINGA, sesja biznesowa

„Zdecydowałam się na sesję brzuszkową z Przemkiem – wystarczy przejrzeć portfolio i nie trzeba lepszej recenzji. Sesja była samą przyjemnością, a codzienne oglądanie zdjęć – jeszcze większą! Każde ujęcie jest wyjątkowe – jestem zachwycona efektem pracy. Przemku, dziękuje za wspaniałą pamiątkę!”
JOANNA, sesja brzuszkowa

„Fotograf z wielką pasją i pomysłem. Profesjonalny pod każdym względem. Dopracowuje każdy detal i potrafi odkryć rzeczy których nie dostrzegamy. Inspirujący człowiek z wielkim talentem.”
PAWEŁ, sesja portretowa

„Dziękuję za wspaniałą i magiczną sesje zdjęciową. Efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Zachwyca się nimi każdy, kto ma przyjemność je oglądać. Otrzymałam bardzo wiele ujęć i zdecydowanie miałam z czego wybierać. Widać, że w każde zdjęcie włożone było dużo pracy. Jego osoba i podejście sprawiło, że czułam się swobodnie. Dodatkowo pozytywnie zaskoczył mnie czas realizacji. Polecam go każdemu, dla kogo liczy się prawdziwe piękno i profesjonalizm. Taka pamiątka zostaje już na zawsze.”
MARTA, sesja portretowa