Brudło – rodzinne ogrodnictwo z duszą i sercem

Kto by pomyślał, że na pograniczu województw Wielkopolskiego i Lubuskiego, we wsi Jaromierz przy drodze
Poznań – Zielona Góra mamy tak fantastyczne miejsce. Trafić jest tam bardzo łatwo, w centrum wsi przydrożny drogowskaz wskaże Wam drogę, a ceglany, wyróżniający się dom z sezonowymi roślinami na parapetach z pewnością to potwierdzi.

Brama otwarta – czas wjechać i zaparkować. Najlepiej tuż przy wejściu, które mimo zamkniętych drzwi jest zawsze otwarte dla każdego 🙂
Przywitają Was uśmiechnięte, przesympatyczne i pełne wiedzy Panie. Doradztwo i profesjonalizm stoją tu na pierwszym miejscu! Dziewczyny dbają o każdy detal i z pewnością wyjdziecie od nich nie tylko z roślinką ale także z dobrym nastrojem (przebywanie w tym ogrodnictwie jest świetną terapią na poprawę humoru!).

Z prawej strony, na podestach znajdziecie (w zależności od sezonu ) bardziej i mniej kolorowe kwiaty i rośliny. Wszystko można śmiało zobaczyć z bliska, powąchać czy dotknąć. A powiem Wam, że jest w czym wybierać, bo hal jest kilkanaście,
a roślin całe mnóstwo!
Ogrodnictwo wciąż się powiększa, hal przybywa, firma się rozwija, a kwiaty nie przestają rosnąć!

Poza rozmaitymi roślinami, w gospodarstwie dostaniecie również przeróżne doniczki, donice i wazony. Małe i wielkie, plastikowe i blaszane. Również ceramiczne, betonowe i drewniane, a wszystko z różnymi motywami i elementami.
Pełne klasy, świecące i matowe, z emblematami, teksturami, kolorami, strukturami i „bajerami”! Jest w czym wybierać
i przebierać. A jak trzeba i klient sobie życzy, to obsługa pomoże i wybrane doniczki i skrzynki obsadzi odpowiednimi roślinami, aby pasowały kompozycyjnie i stylowo. Przygotuje roślinę także na prezent!

Gospodarstwo otwarte jest również na klientów hurtowych. Z przyjemnością i z pełnym profesjonalizmem zaopatruje kwiaciarnie i wszelkie inne sklepy handlujące roślinami i artykułami ogrodniczymi.

Rośliny tu rosną w doskonałych warunkach, w wielkich szklarniach. Są podlewane i pielęgnowane przez liczny i kompetentny zespół pracowników. A wszystko odbywa się na oczach klientów, aby zawsze móc dostarczyć rośliny najwyższej jakości, pełne życia i dobrego światła! Tutaj kupisz świeże i prawdziwe rośliny i drzewka! A w okresie przedświątecznym choinki różnych gatunków i wielkości. Czekają na ciebie gwiazdy, cyprysy i uśmiechnięta obsługa i właściciele.

Przyjedź! I kupuj z radością i dobrą energią! Piona!

Brudło – Gospodarstwo Ogrodnicze
Jaromierz 38
64-225 Kopanica

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 7:00 – 18:00
sobota 7:00 – 15:00
niedziela i święta – nieczynne!

FB: Brudło – Gospodarstwo Ogrodnicze
IG: @brudlo.ogrodnictwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *